Yasal Uyarı

Sayın Kullanıcı,

Suptex Web Sitesi'ne hoş geldiniz.

Aşağıda bulunan Kullanım Şartnamesi, Suptex Web Sitesi'nin kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Suptex web sitesini ziyaret eden ya da Kullanıcı Kayıt Formunu dolduran her kullanıcı, Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

KULLANIM ŞARTLARI

  • Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe web sitesinde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir.
  • Web sitesindeki Suptex’e ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere web sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. Suptex’in yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz.
  • Web sitesinde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, yetkili satıcı bilgisi, resim, açıklama ve haber sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır.
  • Suptex, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve Suptex web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
  • Kullanıcı kayıt formunu doldurarak iletmiş olduğunuz bilgiler Suptex tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ve bu amaç dışında hiçbir şekilde başka parti ve kuruluşlara sağlanmayacaktır.
  • Kullanıcı kayıt formunun doldurulmuş olması, kullanıcıya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcıya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez.
  • Kullanıcılar ile Suptex arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, Subtex elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarina göre çözülecektir.
  • Suptex web sitesi, kullanım şartnamesinin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
  • Kullanıcı, Suptex web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.